Haber

Messi imzalı temizlik görevlisi kovuldu: ‘Her saniyesine değdi’

Arjantinli futbolcu Lionel Messi 2023’te transfer oldu Inter MiamiDRV PNK Stadı’nda koşan takım Temizlik personeliCristian Salamanca, Messi ile anlaştıktan sonra kovulduğunu açıkladı.

Olay günü yaşananları anlatan Salamanca, Arjantin’in La Nacion gazetesinden Newspaper Wall’un haberine göre “Otobüslerin park ettiği alandaki banyoları temizliyordum” diyerek, ekip otobüsü geldiğinde şunları söyledi: futbolcular tek tek otobüsten inerken, otobüsten en son Lionel Messi indi.

Messi’ye Ey dünya şampiyonu! Salamanca daha sonra Messi’ye Arjantin grubunun formasıyla bir kalem verdi. Messi’nin formayı imzalamasının hemen ardından stat güvenliği Salamanca’ya gelerek temizlik işçisini sahadan uzaklaştırdı. Bu olayın ardından Salamanca işten çıkarıldı.

Müzik ve spor etkinliklerinin temizliğini yapan bir şirketin çalışanı olan Kolombiyalı Salamanca, Orlando City ile Lig Kupası maçı öncesi Messi’den imza aldıktan sonra kovulduğunu söyledi. “Ama her saniyeye değdi.”

Messi’nin Inter Miami ile imzaladığı sözleşmenin kendisine ‘maksimum güvenlik’ sağladığı belirtilirken, kulüp çalışanları ve sözleşmeli çalışanlar da dahil olmak üzere tüm çalışanlardan işe başlamadan önce ‘profesyonel davranışlarını’ sürdürmelerinin istendiği ve Inter Miami’nin 10 numaralı Messi’sinin fotoğrafı ya da imzası vardı. Yasaklandığı bilgisi paylaşıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu