Haber

Kadınlar için en iyi şehir otomobili: Kia Niro

Yeni Kia Niro, ‘Dünya Kadınlarda Yılın Otomobili’ (WWCOTY) seçimlerinde en uygun ‘şehir otomobili’ seçildi.

Tamamı kadınlardan oluşan heyet, yeni Kia Niro’yu güvenlik, sürüş, konfor, teknoloji, tasarım ve verimlilik özellikleriyle takdir ederek bu ödüle layık gördü.

Yeni Kia Niro, ‘Dünya Kadınlarda Yılın Otomobili’ (WWCOTY) ödüllerinde “En İyi Şehir Otomobili” kategorisini kazandı. Beş kıta ve 45 ülkeden 63 kadın otomobil muhabirinden oluşan heyet, 2022 yılında piyasaya sunulan en güzel şehir otomobillerini inceledi ve yeni Niro birçok alanda ödüle layık görüldü.

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen yarışta Yeni Kia Niro; İç hacmi, güvenlik özellikleri ve sürüş kolaylığı ile dikkat çekti. Çevre dostu motor seçenekleri (HEV, PHEV ve BEV) ve düşük yakıt tüketimi ile de heyetin beğenisini kazandı.

Kia’nın çevre dostu SUV’si Yeni Niro, hem hibrit hem de elektrikli versiyonlarla satışa sunuluyor. Yeni Niro, sürücü ve yolcular için güvenliği, kullanılabilirliği ve konforu artıran ileri teknoloji özellikleri bir araya getiriyor. DC şarj imkanı da sunan Niro, 50 kW DC şarj istasyonlarında 65 dakikada, 100 kW DC istasyonlarında ise 45 dakikada yüzde 10’dan yüzde 80’e şarj olabiliyor.

Türkiye’de ilk etapta Prestij versiyon olarak satışa sunulan Kia Niro Hybrid ve Kia Niro MESKEN gelişmiş sürüş destek sistemleri, yolcu güvenliğini ve sürüş konforunu artıran ileri teknoloji özellikleriyle göz dolduruyor. Kia Niro’daki tüm teknik ve donanımsal özellikler hem hibrit hem de elektrikli motor seçenekleriyle sunuluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

horasanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu